WP Rocket 3.3.7 - en to ms translation catalogue (34 entries)

en: Your site is hosted on %s, we have enabled Varnish auto-purge for compatibility.
ms: Laman web anda dihoskan %s, kami telah membolehkan Varnish auto-purge untuk keserasian.

en: Your installation seems to be missing core Kinsta files managing Cache clearing and CDN, which will prevent your Kinsta installation and WP Rocket from working correctly. Please get in touch with Kinsta support through your %1$sMyKinsta%2$s account to resolve this issue.
ms: Pemasangan anda nampaknya kehilangan fail teras Kinsta yang mengurus pembersihan Cache dan CDN, yang mana akan menghalang pemasangan Kinsta dan WP Rocket anda daripada berfungsi dengan betul. Sila berhubung dengan sokongan Kinsta anda melalui %1$sakaun MyKinsta%2$s untuk menyelesaikan isu ini.

en: Jetpack XML Sitemaps
ms: Peta laman Jetpack XML

en: Preload the sitemap from the Jetpack plugin
ms: Pramuat peta laman daripada pemalam Jetpack

en: We automatically detected the sitemap generated by the %s plugin. You can check the option to preload it.
ms: Kami secara automatik mengesan peta laman yang dihasilkan oleh pemalam %s. Anda boleh menyemak pilihan untuk pramuatnya.

en: All in One SEO XML sitemap
ms: Peta laman XML All in One SEO

en: Rank Math XML sitemap
ms: Peta laman XML Rank Math

en: The SEO Framework XML sitemap
ms: Peta laman XML The SEO Framework

en: Yoast SEO XML sitemap
ms: Peta laman XML Yoast SEO

en: Support
ms: Sokongan

en: Settings
ms: Tetapan

en: Settings import failed: you do not have the permissions to do this.
ms: Tetapan gagal diimport: anda tidak mempunyai keizinan untuk melakukan ini.

en: Settings import failed: no file uploaded.
ms: Tetapan gagal diimport: tiada fail dimuat naik.

en: Settings import failed: incorrect filename.
ms: Tetapan gagal diimport: kesalahan nama fail.

en: Settings import failed: incorrect filetype.
ms: Tetapan gagal diimport: kesalahan jenis fail.

en: Settings import failed:
ms: Tetapan gagal diimport:

en: Settings import failed: unexpected file content.
ms: Tetapan gagal diimport: kandungan fail yang tidak dijangka.

en: Settings imported and saved.
ms: Tetapan telah diimport dan disimpan.

en: Would you allow WP Rocket to collect non-sensitive diagnostic data from this website?
ms: Adakah anda mengizinkan WP Rocket untuk mengumpul data diagnostik yang tidak sensitif daripada laman web ini?

en: This would help us to improve WP Rocket for you in the future.
ms: Ini akan membantu kami memperbaiki WP Rocket untuk anda pada masa akan datang.

en: What info will we collect?
ms: Apakah maklumat yang akan kami kumpulkan?

en: Yes, allow
ms: Ya, izinkan

en: No, thanks
ms: Tidak, terima kasih

en: Thank you!
ms: Terima kasih!

en: WP Rocket now collects these metrics from your website:
ms: WP Rocket kini mengumpul metrik ini daripada laman web anda:

en: Add more features
ms: Tambah lagi ciri-ciri

en: Cloudflare settings
ms: Tetapan Cloudflare

en: Your license is not valid.
ms: Lesen anda tidak sah.

en: Make sure you have an active %1$sWP Rocket license%2$s.
ms: Pastikan anda memiliki aktif %1$s lesen WP Rocket %2$s.

en: You have added as many sites as your current license allows.
ms: Anda telah menambah banyak tapak seperti yang dibenarkan oleh lesen semasa anda.

en: Upgrade your %1$saccount%2$s or %3$stransfer your license%2$s to this domain.
ms: Naik taraf %1$sakaun%2$s atau %3$smemindahkan lesen anda %2$s kepada domain ini.

en: This website is not allowed.
ms: Laman web ini tidak dibenarkan.

en: Please %1$scontact support%2$s.
ms: Sila %1$s hubungi sokongan %2$s.

en: This license key is not recognized.
ms: Kunci lesen ini tidak diiktiraf.
